Ons team

De subsidieadviseurs van Aavas hebben uitgebreide ervaring met het aanvragen van subsidie en het inrichten van projectorganisaties.

Aavas subsidieadvies

Het team van Aavas subsidieadvies bestaat uit 7 medewerkers met verschillende achtergronden en disciplines, waaronder bestuurskunde, financial controllers en bedrijfskunde. Met deze verschillende expertises biedt Aavas aan haar klanten optimale ondersteuning, rekening houdend met de wensen van de klant en de eisen van de subsidieverstrekker.
Gezamenlijk zorgen wij ervoor dat u tijdig geadviseerd wordt, zodat de subsidieaanvraag, de verantwoording en de afhandeling van het project soepel en zonder problemen verlopen!

Ons team

Robert Vreijsen

Robert Vreijsen
Directeur / subsidieadviseur
rvreijsen@aavas.nl
06-20327404

Tommy Lammerink

Tommy Lammerink
Directeur / subsidieadviseur
tlammerink@aavas.nl
06-10937178

Dennis Kingma

Dennis Kingma
Subsidieadviseur
dkingma@aavas.nl
06-12894413

Tijs Wiefferink

Tijs Wiefferink
Subsidieadviseur
twiefferink@aavas.nl
06-47319875

Joep Löbker

Joep Löbker
Medewerker subsidies
jlobker@aavas.nl
06-11918803

Roel Lankheet

Roel Lankheet
Junior medewerker subsidies
rlankheet@aavas.nl
06-13217747

Jacco Smeenk

Jacco Smeenk
Subsidieadviseur
jsmeenk@aavas.nl
06-38627270

MVO

Aavas denkt ook aan haar maatschappelijke rol, zo bieden wij ook mensen met minder kansen op de arbeidsmarkt een mooie baan. Roel is vanuit zijn stage als VSO leerling bij Aavas naar een arbeidscontract gegroeid. Hoewel Roel soms wat extra begeleiding nodig heeft is hij onmisbaar in onze organisatie betreffende het bijhouden en verwerken van administratieve gegevens. Daarnaast vinden wij het belangrijk dat Roel bij ons de kans krijgt zich te ontplooien en zijn sociale vaardigheden te ontwikkelen.

Vacatures

Momenteel hebben wij geen vacatures openstaan. Mail gerust naar rvreijsen@aavas.nl voor een open sollicitatie.